Bu perşembe bilişim sektörünün seçkin kuruluş ve firmaları için düzenlenen bilkent rollhouse'taki bir bowling turnuvasına katıldık. TAI, Aselsan, Sentim, Tubitak gibi bir çok firmayla beraber biz de Sebit olarak 3 grupla katıldık. Benim için ortalama bir oyun oldu, bol strike'lı değildi :) Çok eğlenceli geçti. Çekim yasasını kullanarak (!!!!) turnuvadaki çekilişten termos kupa kazandım. Şükürler olsun. :) Netice itibariyle çok güzel bi gündü.

 

 


Comments (4) -

Gulhan Aksular
Gulhan Aksular
6/2/2010 8:22:06 PM #

Erkekler cok yakısıklı, bayanlar da cok guzel cikmissiniz  :) heee bu arada organizasyonun yenisini yapiyoruz ama siz yoksunuz neden ?

arac sorgulama
arac sorgulama
3/21/2011 8:31:29 PM #

This blog is something I was looking a long time ago. Thanks for your thoughts.

tarot falı
tarot falı
3/27/2011 2:31:50 PM #

An interesting discussion is worth comment. I think that you should write more on this topic, it might not be a taboo subject but generally people are not enough to speak on such topics. To the next.

ehliyet sınav sonucları
ehliyet sınav sonucları
4/16/2011 9:41:00 AM #

This blog is so great.I really hope more people read this and get what you're saying because let me tell you, its important stuff.I never would've thought about it this way unless Id run into your blog. Thanks for putting it up. I hope you have great success.

Add comment

  Country flag


  • Comment
  • Preview
Loading